Home

Národné sčítanie ľudu Seniori predpis polčas vo futbale trva tím neodpustiteľný Armstrong

Francúzsko Poľsko osemfinále MS vo futbale 2022 online

MS VO FUTBALE 2022 Hviezda Maroka niesla prehru ťažko: Pozápasový konflikt  s prezidentom FIFA! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Hviezda Maroka niesla prehru ťažko: Pozápasový konflikt s prezidentom FIFA! | Športky.sk

Liga národov - futbal dnes Slovensko - Azerbajdžan , hlasy po zápase |  Šport.sk
Liga národov - futbal dnes Slovensko - Azerbajdžan , hlasy po zápase | Šport.sk

PREKLIATIE Spartaka v Žiline stále trvá: Trnava tam nevyhrala už desať  rokov!
PREKLIATIE Spartaka v Žiline stále trvá: Trnava tam nevyhrala už desať rokov!

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? -  Ostatné - Futbal - Športweb
Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? - Ostatné - Futbal - Športweb

Futbal: Slovenské reprezentantky prehrali s Fínskom 0:2 | SPORTNET

Podbrezovú stála body veľká chyba brankára, Slovan rozhodol po polčase |  Športový Čas
Podbrezovú stála body veľká chyba brankára, Slovan rozhodol po polčase | Športový Čas

Tridsaťminútový polčas či päť minút mimo ihriska za žltú kartu. FIFA  zvažuje nové futbalové pravidla | REFRESHER.sk
Tridsaťminútový polčas či päť minút mimo ihriska za žltú kartu. FIFA zvažuje nové futbalové pravidla | REFRESHER.sk

Futbal je obyčajné divadlo. Zmapovali zápasy a zistili, že tretinu času sa  vôbec nehrá
Futbal je obyčajné divadlo. Zmapovali zápasy a zistili, že tretinu času sa vôbec nehrá

Ronaldo za Manchester United v príprave proti Vallecanu odohral polčas

SR A – Hráči po prehre 1:3 v Chorvátsku: Polčas nestačil, nádej na postup  trvá | Slovenský futbalový zväz
SR A – Hráči po prehre 1:3 v Chorvátsku: Polčas nestačil, nádej na postup trvá | Slovenský futbalový zväz